skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

SUP mokykla „Baltic Sea Paradise“

SUP mokyklos „Baltic Sea Paradise“ Palangoje įkūrėjai - sertifikuoti mokytojai ir instruktoriai, kurie spinduliuoja didžiule meile jūrai ir žinoma vandens pramogoms. Jau nuo 2014 metų pradėję kaupti patirtį užsienyje, 2017 metais vandens pramogų entuziastai įkūrė SUP mokyklą „Baltic Sea Paradise“ Palangoje. Čia galite išbandyti pasiplaukiojimą irklentėmis, banglente, slydlente, kaitavimą, nardymą su vandens motoroleriu ir net išbandyti „Wing Surfer“. Pramogautojai yra kviečiami apsistoti SUP mokyklos „Baltic Sea Paradise“ hostelyje, kuriame tikrai atrasite žmonių, kurie taip pat kaip ir jūs mėgsta vandens pramogas, gamtą, nuotykius ir jūrą. Gražiausi Lietuvos paplūdimiai, Baltijos jūra ir jūs gaudote bangas su profesionalų pagalba.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?