skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Sovietinis bunkeris“

Vis iš tėvų, senelių išgirstame kaip žmonės gyveno SSRS laikais, ką veikė, valgė. Palyginus su šiais technologijų laikais, ne kiekvienas tai ištvertumėme. Nori ir tu tai patirti? Organizatorius ,,Sovietinis bunkeris'' gali Jums tai padėti įgyvendinti! 25km atstumu nuo Vilniaus, 5m po žeme ir Jūs jau SSRS laikuose. Kad įsijausti būtų geriau, Jumis aprengs pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis. 3h spektaklyje Jūs neturėsite jokių teisių,savo nuomonės išsakymo, būsite žeminamas ir turėsite atlikti tai ką Jums liepia. Būsite tardomi KGB kabinetuose, mokinsitės SSRS himno bei būsite apžiūrimas SSRS gydytojo. Išeisite patyrę daug įspūdžių apie kuriuos galvosite dar ilgai bei įvertinsite ir suvoksite kas yra laisvė ir kaip dažnai mes jos nebranginame.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Pridėta į krepšelį
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje