Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – dovana, kuri ilgai išliks atmintyje kaip viena įsimintiniausių patirčių gyvenime. Savo brangiausiems draugams, artimiesiems ar mylimiesiems dovanokite nepamirštamą kelionę oro balionu, kurios metu išvysite gražiausių Lietuvos miestų panoramas iš paukščio skrydžio.


Rinkitės iš galimybių pakilti ir iš aukštai pamatyti Vilniaus senamiestį bei apylinkes, Trakų pilį, Kauną, Ukmergę, Molėtus, Šiaulius ar gražųjį pajūrį Klaipėdoje. Patikiname, jog skrendant oro balionu miestų ir gamtos panoramos atsiveria visai kitokiu kampu. Jūsų saugumą ir geriausius įspūdžius užtikrins patyrusių oreivių komandos.Jei norisi kiek kitokių įspūdžių ir jaučiate, jog pramogas ant žemės jau išbandėte, dovanokite nuostabias akimirkas ore!Taip pat žiūrėkite skydis parasparniu, apžvalginis skrydis lėktuvu, skrydis sklandytuvu

Veiklų rūšys
Rasta: 33

Populiariausi skrydžiai oro balionu 

Jeigu norite išbandyti naują transporto priemonę ar ieškote pramogų ore – skrydis oro balionu įsimins ilgam. Leiskitės į tokią pramogą su draugais, artimaisiais ar antrąja puse, o profesionalūs oreiviai užtikrins, jog kelionė būtų saugi ir įdomi. Sužinosite daugiau ir apie pačio oro baliono valdymą, istoriją ir kilmę, o kelionės pabaigoje dalyvausite oreivių krikštynose bei gausite diplomus.

Skrydis oro balionu dviems 

Skrydis oro balionu dviems – puiki pramoga atšvęsti jums ir jūsų antrajai pusei, šeimos nariui ar draugui svarbią progą ar sukaktį. Tai ypač patiks ekstremalių pojūčių mėgėjams. Nors ši pramoga yra saugi ir į kelionę kartu leidžiasi patyrę oreiviai, ekstremalumo faktorius, be abejo, bus aukštis. Ir būtent jis leis jums pamatyti gamtą bei miestus kiek kitokiu kampu, lyg iš paukščio skrydžio. Nustebinkite savo antrąją pusę, gerą draugą, brolį ar sesę smagia pramoga ir leiskitės į nuotykį kartu, tai pridės papildomo žavesio jūsų dovanai. Išbandykite skrydį oro balionu Vilniuje, Kaune, Ukmergėje, Trakuose, Molėtuose, Šiauliuose ar Klaipėdoje.

Skrydis oro balionu šeimai 

Skrydis oro balionu šeimai bus puiki dovana tėvams ar vaikams. Tokiu būdu visa šeima galės praleisti daugiau laiko kartu. Oro balione vietos yra keturiems keleiviams bei pilotui. Patyręs oreivis parinks vaizdingiausią maršrutą, kad jūsų šeima galėtų pasimėgauti vaizdais aplink. Tiesa, maršrutas skrydyje gali kisti priklausomai nuo vėjo ar kitų aplinkos veiksnių. Jums tuo rūpintis visai nereikės, pilotas užtikrins saugią kelionę oro balionu. 

Svarbu paminėti, jog vaikus iki 16 m. turi lydėti suaugęs asmuo. Jei vaikai yra mažesni nei 1,2 m, teks palūkėti. Vaikas negalės matyti aplinkos vaizdo skrendant, nes tokio aukščio yra oro baliono krepšys. Pasirinkite iš jums patogiausių vietų – skrydžiai oro balionu keturiems asmenims organizuojami Vilniuje ar Trakuose. 

Skrydis oro balionu grupei 

Organizuojant komandos išvyką, mergvakarį ar bernvakarį, skrydis oro balionu bus ilgai atmintyje išliekanti patirtis. Nors skrydis trunka apie 1 valandą, su pasiruošimu prireiks 3–4 val., todėl tai gali būti viena iš jūsų komandos, mergvakario ar bernvakario programos dalių. Prieš skrydį dar laukia oro baliono paruošimo procesas. Galėsite iš arti pamatyti, kaip oro balionas yra pripučiamas bei kokie kiti svarbūs veiksmai yra atliekami. Bus proga patiems prisidėti prie pasiruošimo proceso, todėl skrydis oro balionu grupei gali būti ir geras komandos formavimo užsiėmimas. 

Oro balione daugiausiai telpa keturi žmonės bei pilotas, todėl planuojant tokią pramogą grupei, svarbu tiksliai žinoti dalyvių skaičių, kad būtų galima paruošti reikalingą skaičių oro balionų. 

Kur kyla oro balionai?

Vasaros metu, pavasarį bei ankstyvą rudenį anksti ryte (6–7 val.) arba vakare (18–21 val.) oro balionai pakyla iš didesnių aikštelių ar pievų.

  • Vilniuje oro balionų pakilimas vyksta šalia Baltojo tilto, Vingio parko, Barbakano kalno ar Valakampių esančiose pievose.

  • Kaune oro balionai kyla iš laisvų plotų šalia Aleksoto, Pažaislio ar Santakos. 

  • Trakuose oro balionai kyla prie senosios kibininės ar Trakų aplinkkelio.

  • Klaipėdoje – šalia Danės upės.

  • Šiauliuose – prie Šiaulių aplinkelio.

Oro baliono pakilimui reikalingos geros oro sąlygos: oras be kritulių, silpnas vėjas iki 20 km/h.

Kiek kainuoja skrydžiai oro balionu? 

Mūsų skrydžių oro balionu pasirinkimas kainos prasme išties platus. Viskas priklauso nuo to, kelių žmonių kompanijai ieškote pramogos, ir kuriame mieste norite skristi. Skrydžio oro balionu vienam asmeniui kaina yra 99–119 eur. Skrydis oro balionu dviems kainuoja 189–210 eur, o jei planuojate draugų pasibuvimą, skrydžio oro balionu keturiems asmenims kaina – 379–429 eur.*

Ieškokite akcijų mūsų internetinėje parduotuvėje ir taip į pramogas leiskitės pigiau! 

Turime išskirtinį pasiūlymą – skrydį oro balionu bei nakvynę kaimo turizmo sodyboje dviems. Tokio pasiūlymo kaina yra 250 eur. Ne tik turėsite neįkainojamą patirtį skrendant oro balionu ir grožintis aplinkiniais vaizdais su antrąja puse, šeimos nariu ar geriausiu draugu ar drauge, bet ir praleisite laiko kaimo turizmo sodyboje gamtoje, kur galėsite palydėti ar pasitikti saulę prie ugniakuro jaukioje pavėsinėje ir atsipūsti nuo miesto šurmulio. 

*Kainos gali kisti.

 
 
 
 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?