Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Robotikos mokykla“

VšĮ „Robotikos mokykla”, kosmonautikos entuziastams, technologijų, inžinerijos, robotikos, programavimo ir kitų ateities mokslų mėgėjams, suteiks visas galimybes tobulinti savo įgūdžius. “Robotikos mokykla” organizuoja užsiėmimus tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Ši įstaiga savo sunkiu, kruopščiu darbu ir mokslininko smalsumu pelnė ne vieną laimėjimą ir kartu su komanda gali didžiuotis naujais išradimais. Be robotikos būrelių ir kūrybinių stovyklų, vaikams mokykla organizuoja gimtadienio šventes, o suaugusiesiems Arduino programavimo bei 3D spausdinimo ir projektavimo kursus.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?