Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Sue's Indian Raja“

Restoranas „Sue's Indian Raja“ siūlo išbandyti indiškos virtuvės patiekalus. Jį galima atrasti Vilniuje, netoli Gedimino prospekto. Tai elegantiškas autentiškas indų restoranas, kuriame pateikiamas kiek neįprastas, bet labai gardus maistas. Kiekvienas naujų potyrių trokštantis žmogus išsirinks labiausiai jo skoniui tinkantį patiekalą ir liks maloniai nustebintas. Indišką atmosferą pagyvina įdomus interjeras, Ganešos statula, ir kitos akį traukiančios detalės. Čia galima rasti daug įvairių patiekalų- samosą, pakorą, raitą ir daug kitų įdomybių. Taip pat meniu paįvairina vegetariško maisto gausa. Virtuvės šefas paruoštu maistu nors trumpam kiekvieną kviečia nusikelti į Indiją neišvykus iš Lietuvos. Pasilepinkite naujais, dar neatrastais skoniais, kurie perteiks Indijos dvasią, restorane „Sue's Indian Raja“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?