skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Seni vartai“

Restoranas „Seni vartai“ yra įsikūręs Kaune ir kviečia paragauti gardžių, ne tik lietuviškos virtuvės, patiekalų. Čia laukia jauki aplinka bei gražus, senąjį Lietuvos kaimą, primenantis interjeras. Platus maisto pasirinkimas- nuo cepelinų ar vėdarų, iki „Gufta“ ar „Chačapuri“ patiekalų. Kiekvienas gurmanas atras jam labiausiai patikusį maistą ir mėgausis malonia atmosfera bei svetingu aptarnavimu. Taip pat čia vyksta ir gyvos muzikos vakarai, kurie restoranui suteikia dar daugiau jaukumo. Restorane „Seni vartai“ visi gali ne tik paragauti gardžių patiekalų, bet ir smagiai praleisti laiką.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?