skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Markus ir Ko“

„Markus ir Ko“- tai stilingas restoranas, kuriame skamba gyva muzika ir yra patiekiamas nepaprastai gardus maistas. Restoranas gyvuoja jau ilgą laiką, nuo 1995 metų. Jį galima rasti sostinėje, visai netoli Rotušės aikštės. Kamerinė aplinka, grojantis džiazas ar bliuzas sukurs labai jaukią atmosferą. Didelių porcijų patiekalai yra gaminami tik iš šviežių ir kokybiškų produktų, o valgių receptai sukurti pačių restorano kulinarų. Troškinta otų filė, tunų karpašas, befstrogenas ir daug kitų gardumynų galima išsirinkti plačiame restorano meniu. Ši vieta garsėja gera virtuve, o jautienos didkepsniai yra tikras „Markus ir Ko“ pasididžiavimas. Brandinta jautienos išpjova ir marinatas privers apsilaižyti pirštus, nes skonis tiesiog užburia! Metas paragauti ypatingų patiekalų ir pasimėgauti kokybišku aptarnavimu grojant klasikinei muzikai.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?