skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „MANAMI“

Kelionė po neragautą aziją restorane „MANAMI“! Atraskite egzotišką skonių kelionę , kuri atneš daug patirčių ir įspūdžių, nes čia kokybiškai atstovaujamos visų azijos regionų virtuvės. Sushi, donburi, ramenai, sashimi, wokai, įvairiausios sriubos, salotos ir kiti pagrindiniai patiekalai - restoranas „MANAMI“ pasižymi itin plačiu ir įvairius skonius atspindinčiu meniu, kur kiekvienas atras savo mėgstamiausią pasirinkimą. Atraskite nepakartojamą azijos virtuvę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kur jūsų lauks ne tik gardus maistas, bet ir jauki restorano aplinka!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?