skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Bernelių užeiga“

„Bernelių užeiga"- jauki vieta, kurioje patiekiami lietuviškos virtuvės patiekalai, kur kiekvieną pasitinka padavėjos, pasipuošusios tautiniais rūbais, o etnografinės stilistikos interjeras sužavi ne vieną atėjusįjį. Restoranus rasite Vilniuje, šalia Operos ir baleto teatro, ir trijose vietose Kaune. Gurmanai ne tik užpildys savo tuščius skrandžius, bet ir sužinos daugiau apie kiekvieno patiekalo istoriją edukacinės programos metu. „Bernelių užeigoje" laukiami visi- ir dideli ir maži, ir Lietuvos gyventojai ir svečiai atvykę iš kitų šalių. Taip pat čia vyksta gyvos muzikos vakarėliai, kurie atmosferą sudarys dar jaukesnę. Maloni aplinka, skanus maistas ir restorano kolektyvas pasirūpins, kad norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?