skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogų parkas „Palangos vasaros parkas“

Pajūryje įsikūrusiame „Palangos vasaros parke“ pramogauti galėsite su visa šeima, kadangi sau patinkančias pramogas čia ras tiek maži tiek dideli. Čia rasite vieną didžiausių Lietuvoje, batutų parką po atviru dangumi, kurio dydis siekia virš 500 kv. m. Be to parke su artimaisiais galima pažaisti mini golfa, Palangos vasaros parke įrengtas mini golfo aikštynas sudarytas iš 18-os takelių, laipioti madžiuose lynų trasoje, apsilankyti lego kambaryje ir nustebinti aplinkinius savo kūrybiniais sprendimais statant pilis ar erdvėlaivius. Taip pat mažiesiems įrengta 3 aukštų žaidimų aikštelė ir kitos įdomios pramogos. Taigi „ Palangos vasaros parkas“ kiekvienam suteiks naujų, nepamirštamų įspūdžių su šeima ar draugais.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?