-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsio ir sveikatingumo kompleksas „Atostogų parkas“

Pabėkite nuo kasdienybės ir pasimėgaukite maloniu poilsiu „Atostogų parke“. Malonus atotrūkis dviem vilose, milžiniškas baseinų kompleksas, gamtos apsuptis ir gausybė pramogų visai čia pat. Šiame komplekse rasite net 16 baseinų, įvairias SPA bei sveikatinimosi procedūras, pagrindinį viešbutį ir rąstines vilas atokiau jūsų ramiam poilsiui. Čia galite ne tik atsipūsti nuo kasdienybės, bet ir pasimėgauti „Parko rančoje“ rengiamais koncertais ir teminiais vakarais, sustiprinti kūną sporto salėje, pasivažinėti dviračiais, jodinėti žirgais, išbandyti nardymo pramogą, žvejybą ir net nusileisti virve nuo bokšto! Pasilepinkite maloniu poilsiu dviese!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?