skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Palūšės valtinė“

„Palūšės valtinė“ - tai ypatinga vieta, kurioje laukiami visi norintys pasiplaukioti valtimi ar baidare Aukštaitijos nacionaliniame parke. Puiki galimybė ramiai praleisti laisvalaikį mėgaujantis nuostabia gamtos apsuptimi. Čia kiekvienas atras pasiūlymus pagal savo poreikius. Galima pasiplaukioti Starboard SUP, triviete ar keturviete kanoja, baidarėmis ar valtimis. Populiariausi maršrutai yra Aukštaitijos nacionalinio parko ežerynu ir Bukos upeliuku, Lūšių ir Žeimenio ežerais, Žeimenos upe bei Kiaunos ir Žemeinos upėmis. „Palūšės valtinė“ pasirūpins, kad pramogų metu patirtumėte kuo daugiau gerų įspūdžių. Laikas praleistas kartu su „Palūšės valtine“ bus neužmirštamas!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?