Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Opatrip.com“

„Opatrip.com“ organizuoja įvairius renginius ir ekskursijas, yra sukaupusi nemažą patirtį ir subūrusi profesionalų komandą. Čia organizuojamos ekskursijos po Vilniaus ir Kauno požemius, taip pat vykdomos naktinės ekskursijos mieste bei naktiniai žygiai baidarėmis. Ekskursijų metu ne tik iš naujo atrasite Vilniaus ir Kauno vietas, bet ir sužinosite smagių istorijų bei legendų. Ekskursijos vykdomos grupėse. Atraskite Lietuvos miestus iš naujo ir pamatykite atrodo pažįstamas vietas kitaip su „Opatrip.com“
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?