Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos nuotykių šalyje „Tarzanija“

„Tarzanija“ yra didžiausia nuotykių šalis Baltijos regione, įsikūrusi vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone. Nuotykių šalis „Tarzanija“ siūlo pramogą laipynės medžiuose, kuri turi net 7 trasas, tarp jų – įspūdingas skrydis per Nemuną. Galima rinktis pagal sudėtingumą arba pasiryžti įveikti jas visas! Tilteliais sujungti medžiai, kabantys tinklai, judantys rąstai, trosai ir kitos kliūtys leis išmėginti savo jėgas ir sumanumą. Taip pat čia galite pasimėgauti 650m ilgio skrydžiu per Nemuną, laisvo kritimo sūpynėmis Big Swing, keturiais Pašėlusiais Kalneliais bei vieninteliais Rytų Europoje šoninio slydimo Drift kartingais. Taip pat, galima jodinėti žirgais ir poniais, plaukti plaustu Nemune. Tarzanija nuotykių parkas - pramogos kolektyvams, vaikų gimtadieniams, mergvakariams ir bernvakariams. Įspūdingiausios aktyvios pramogos - kviečiame Jus į Tarzaniją!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?