skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Moxy Kaunas Center"

„Moxy Kaunas Center" – pasaulinio „Marriott“ tinklo viešbutis, įsikūręs pačioje Kauno širdyje, kelių minučių atstumu nuo pagrindinių miesto kultūrinių ir kitų pramogų, prekybos bei maitinimo vietų. Tai naujos kartos keliautojui pritaikytas viešbutis, kuriame tobulai tarpusavyje dera modernumas ir patogumas. Šiame viešbutyje sudarytos puikios sąlygos ne tik poilsiui, bet ir laisvalaikiui – čia įrengtas kokteilių baras, sporto klubas, veikia išsinešimui skirto paruošto maisto parduotuvėlė bei sukurtos žaidimų erdvės. Minimalistinis stilius, jaukūs kambariai, modernios technologijos ir jaunatviška viešbučio energija – tai, kas džiugina „Moxy Kaunas Center" svečius!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?