Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„London Cab“

London Cab nuomoja išskirtinius automobilius įvairioms progoms. Tai klasikinis, unikalaus dizaino ir limuzino klasės automobilis. London Cab ne tik patogus, bet ir įdomus savo kiek neįprasta Londoną miestą atspindinčia išvaizda. Jį galima nuomotis bet kokioms progoms- mergvakariui/bernvakariui, verslui, ekskursijoms ar svečiams pravežti po apylinkes. Šias nuomos paslaugas teikia pirmieji Lietuvoje „Pro Rent Car“. Neįprasta mašina, riedanti Vilniaus ar Kauno gatvėmis, privers spoksoti kiekvieną praeivį, o Jūs jausitės ypatingai būdami dėmesio centre. Kartu su asmeniniu vairuotoju turėsite progą nuvykti kur tik panorėsite. Puiki proga su draugų kompanija pažinti miestus ir juos supančią gamtą sėdint erdviame London Cab salone. Pasivažinėjimas autentišku taxi bus įdomus ir įsimintinas!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?