Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„LIVIN“

Jei domitės ekologija ir sveika mityba, tuomet čia Jums tikrai patiks! Mažmeninės prekybos įmonė UAB “Bio Sala” siūlo plačiausią ekologiškų ir natūralių maisto, kosmetikos produktų bei švaros prekių asortimentą. Parduotuvių tinklas jau nuo 2009 metų prekiauja minėtais aukščiausios kokybės produktais, atkeliavusiais iš Lietuvos ir viso pasaulio. Apsilankę čia rasite daug skanių, inovatyvių, sveikų ir kokybiškų maisto produktų alternatyvų, kuriomis galėsite paįvairinti, papildyti savo mitybos racioną arba pakeisti jį daug sveikesniu. Didelė dalis Livin parduotuvių lentynose gulinčių maisto ir kitų produktų yra ekologiški ir sertifikuoti, pagaminti nenaudojant abejotino poveikio cheminių medžiagų bei priedų.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?