skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Labyrinthus

„Labyrinthus“ - komandiniai žaidimai su aštrių pojūčių prieskoniu. Tai - lyg spektaklis ar filmas, kurio viduje atsiduri galite ir jūs. „Labyrinthus“ siūlo net 9 skirtingus scenarijus įvairaus amžiaus nuotykių ieškotojams. Paklaidžiokite ir pamėginkite pasprukti iš labirinto, leiskitės į siaubo ir netikėtumų pilną veiksmo trilerį „Mysteria“, kovokite dėl išlikimo prieš kitą komandą ir sutikite zombius „Viruse“, garsiojo filmo personažas Džokeris atgyja veiksmo trileryje „Joker House“, o gal norite įminti „Senovės alchemikų paslaptis“ pabėgimo kambaryje? Išbandykite save ir paįvairinkite laisvalaikį su draugais. „Labyrinthus“ įsikūręs Vilniuje, prie Spaudos rūmų.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Pridėta į krepšelį