skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Krokolandas

„Krokolandas“ – tai vaikų žaidimų erdvės, įsikūrusios Kėdainiuose, Jonavoje ir Ukmergėje. Čia rasite dideles žaidimų aikšteles, supynes, stalo futbolo stalą, oro ritulio stalą ir daug kitų vaikų dėmesį prikaustančių žaidimų. Išeikvojus jėgas žaidimams, energijos atsargas padės atstatyti „Krokolande“ tiekiamas skanus maistas, desertai ir saldumynai mažiesiems.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?