Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kino centras „Multikino“

Pasinerkite į filmų herojų gyvenimus moderniame „Multikino“ kino teatre. Įsikūręs Vilniuje PC „Ozas“, savo žiūrovams gali pasiūlyti ne tik įprastus, bet ir 3D filmus. Čia 7 salėse telpa 1 600 žiūrovų, kino salės yra pritaikytos negalią turintiems žmonėms. Šiame kino teatre rasite platų filmų repertuarą, todėl sau tinkantį atras tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Taip pat „Multikino“ kino teatre vyksta filmų maratonai bei gerai žinomi festivaliai (Lenkų kino festivalis, Nepatogus kinas ir kiti), eSporto transliacijos, pristatomas didžiausios kino premjeros. Dovanokite ar sau išsirinkite kuponą geram kinui dviems ar visai šeimai!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?