Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Kalniaus sodyba“

Pasimėgaukite poilsiu ir pramogomis gamtoje, prie Kašučių ežero kranto įsikūrusioje sodyboje. Privatumas, miškas, ežeras, žirgai - tai elementai komponuonatys šią Lietuvos pajūryje įsikūrusią vietą. Čia atrasite ir išskirtinį poilsį kabančiose palapinėse, kur rasite hamaką, terasą, visus reikiamus patogumus. Miško terapija, bičių terapija, jodinėjimas žirgais - pramogos, kurios padės dar labiau atsipalaiduoti, pajusti ramybę ir atokvėpį. Kalniaus sodyba apsupta miško, tad jausitės kaip tikroje gamtos oazėje ar lietuviškose džiunglėse.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?