skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kaimo turizmo sodyba „Ramybės oazė“

Kaimo turizmo sodyba „Ramybės oazė“ įsikūrusi nuostabiame gamtos kampelyje prie Vilkokšnio ežero, apsupta visžalių orą valančių kadagių, teikia visas apgyvendinimo paslaugas. Sodybą sudaro 3 skirtingo dydžio apartamentai su vaizdu į ežerą. Kiekvienus apartamentus sudaro jaukus kambarys, atskira virtuvėlė (jūsų patogumui yra stalas, kėdės, šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, indai ir įrankiai), sanitarinis mazgas bei atvira terasa, kurioje galite pasimėgauti kava, arbata ar tiesiog pailsėti besigrožint ežero vaizdu.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?