Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jogos studija „Milana Yoga“

Jogos menas yra skirtas tiems, kurie ieško harmonijos, balanso, ramybės ir nori išlaisvinti kūrybiškumą bei jaustis geriau. Jogos studija „Milana Yoga“ - vieta Vilniuje, kur susijungia teigiama energija, sveikas gyvenimo būdas ir judesys. Čia vyksta jogos užsiėmimai, Barre pamokos. „Milana Yoga“ įkūrėja Milana Jašinskytė - šokių mokytoja, keliautoja, nuotykių ieškotoja, buvusi profesionali sportininkė ir atradusi save jogoje. Jau daugiau nei 13 metų Milana moko judesio ir šokio meno, turi 12-os jogos kursų diplomus. Atraskite balansą ir ramybę grupinėse treniruotėse, išbandykite save Barre užsiėmimuose, kurie jungia klasikinį šokį, jogos meną ir Pilates elementus. 
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?