Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Japoniško maisto restoranas „Yakata“

Japoniško maisto restoranas „Yakata“ - patogioje vietoje, Kaune įsikūręs rytietiško maisto restoranas, kuriame galite pasimėgauti ir atrasti egzotiškąją Japoniją. Jautienos ir lašišos kepimo ritualai, austrių degustacijos, sushi gaminimo pamokos ir gardus maistas. Jei ieškote kažko neįprasto, privalote išbandyti restorane atliekamu japonišku maisto gaminimo ritualu „Shabu-Shabu“ - į specialiuose japoniškuose induose su verdančiu padažu į kurį dedate jautienos arba lašišos gabalėlius. Įdomus maisto paruošimo būdas bei netradicinė gurmaniška patirtis. Japoniško maisto restorane „Yakata“ rasite platų patiekalų pasirinkimą ir Japonijos dvasią, kuri atgims su meile ruoštuose patiekaluose.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?