skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jachtos kapitonas Kostas

Jachtos kapitonas Kostas - profesionalus ir ilgametę patirtį turintis profesionalas. Jei norite pažinti Trakų miestelį kitaip - tam puikiai tiks pasiplaukiojimas jachta. Lengvai besiiriant vandeniu, kartu su draugais ar šeima pamatysite visas gražiausias Galvės ežero vietas, apiplauksite saleles ir pasimėgausite gaiviu vėju. Jachtos kapitonas Kostas - ne tik paplukdys, bet ir papasakos įdomių istorijų bei viską, ką norėsite sužinoti apie jachtas, jų valdymą. Kelionės metu apiplauksite istorinę Trakų pilį, o dūzgianti Trakų promenada atsivers visu savo grožiu. Beplaukiant ežeru pamatysite, kiek daug salų turi šis nuostabus ežeras, priplauksite garsųjį Užutrakio dvarą. Pasimėgaukite smagia popiete su artimaisiais jachtoje!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?