skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Jachta Montė“

Pabėkite nuo miesto šurmulio, susipažinkite ir grožėkitęs nepakartojama Kuršių Nerijos gamta! Tai padaryti padės unikalią atsiradimo istoriją turinti „Jachta Montė“. Projektuota, statyta ir įrengta per 10 metų laikotarpį, architekto ir buriuotojo Algimanto Zavišos. „Jachta Montė“ - tai kreiserinė jachta, kurta rankomis. Jachta apipinta svajonėmis apkeliauti visą pasaulį. Jei norite nustebinti artimuosius ar smagiai praleisti laiką kartu, išbandykite pasiplaukiojimą šią jachtą ne tik dėl jos unikalumo, bet ir dėl nepakartojamų reginių Kuršių Nerijoje.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?