skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Išgyvenimo žaidimas HANGAR

HANGAR yra išgyvenimo žaidimas su stipriais psichologinio siaubo elementais. Didžiulės (virš 500 m2) patalpos izoliuos tamsoje ir vers komandos narius veikti po vieną arba poromis, ieškant būdo išgyventi. Jūs visą laiką būsite ieškomi ir tik jūsų instinktų dėka jums pavyks išgyventi šį scenarijų. Jei esate siaubo filmų arba kompiuterinių žaidimų mėgėjai – pats laikas išbandyti savo jėgas realybėje.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?