-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

IK namai

Indrė ir Karolis dalinasi savo namų šiluma kviesdami Jus poilsio gamtos žalumos apsuptyje. Ar vienas pats užklystumėte, su draugų kompanija ar gausia šeimyna, IKnamai suteiks patogumą kiekvienam svečiui. Pasirinkus vieną iš trijų namelių - Aisčio, Jorės ar Rūtos - užsitikrinsite ir šventą ramybę, ir galimybę papramogauti! IKnamuose vandens linksmybėms siūlomas kubilas, irklentė bei galimybė pasireikšti užkietėjusiam meškeriautojui. Šioje poilsio oazėje vaikai ras žaidimų aikštelę, batutą, o suaugusieji, kuriems šokinėti nesinorės, galės atsipalaiduoti su knyga iš Indrės ir Karolio bibliotekos, taip pat užsakyti profesionalų masažą ar fotosesiją. IKnamai laukia visų, norinčių ištrūkti į gamtą ir padūkti!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?