Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Gunstalk.lt“

Šaudymo klubas „Gunstalk.lt“ suvienija visus šaudymo sporto entuziastus. Ši organizacija suteiks tiek jau patyrusiems, tiek pradžiamoksliams visą būtiną informaciją ir pasidalins puikiais patarimais. Galite sužinoti daugiau apie šaunamuosius ginklus, savigyną, medžioklę, šaudymo sportą ir įdomius renginius. Čia yra net keturi šaudymo ruožai pagal distancijas- iki 25, 50 ar net 100 metrų. Taip pat rengiami kulkiniai ir stendiniai šaudymai. Stendinis šaudymas- tai šaudymas į skrendančias lėkštutes. Smagi ir aktyvi pramoga, kurios metu galėsite išmėginti savo taiklumą taikiniui judant įvairių situacijų metu. Profesionalūs instruktoriai ne tik užtikrins Jūsų saugumą, bet ir papasakos apie šaudymo subtilybes. Parodys, kaip tinkamai nusitaikyti, kad kuo tiksliau pataikytumėte į taikinį. Galėsite naudoti pompinius, pusiau automatinius ar klasikinius lygiavamzdžius šautuvus. Tegul geros emocijos liejasi per kraštus šaudymo klube „Gunstalk.lt“!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?