Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Grožio centras „Babor SPA“

Vokietijoje 1956 metais biochemiko daktaro Michaelio Baboro įkurta “BABOR” kompanija tapo grožio ir kosmetikos industrijos pradininkė, savo darbais ir tyrimais nustačiusi griežtus standartus, pastačiusi tvirtus pamatus visos kosmetikos evoliucijai ir vystymuisi bei įkvėpusi kitus siekti aukščiausios kokybės. Įmonė nuo pat pradžių buvo orientuota į naujoves ir pažangą šioje srityje. Daugiametė mokslo patirtis ir novatoriškumas “BABOR” laiko aukščiausioje lyderio pozicijoje tarptautinėje rinkoje, visame pasaulyje. Kompanija, kelianti sau aukštus standartus, prekiauja profesionalios kosmetikos produktais ir prabangiomis grožio procedūrų paslaugomis, kurios pritaikomos atsižvelgiant į kiekvieno poreikius. Kokybė ir profesionalumas nepaliks abejingų!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?