skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Galvosūkių kambarys „nepabEXIT“

„NepabEXIT“ - tai pabėgimo, galvosūkių kambarys, įsikūręs Vilniuje. Čia galėsite patikrinti ir lavinti savo sumanumą, kadangi pramogos metu teks pasukti galvą, norint pabėgti iš kambario. Tai puikus laisvalaikio praleidimas su draugais ar kolegomis, kadangi bandymas išspręsti galvosūkius ir paskui aptariant, Jus suartins.Pramogos eigoje reikės ir darnaus komandinio mąstymo. 4 skirtingi pabėgimo kambariai, galėsite pasirinkti, kuriame kambaryje norėsite išmėginti savo jėgas. Kuo greičiau turėsite įveikti visus galvosūkius, kad galėtumėte išeiti iš kambario, tai suteikia pramogai ir azarto, tačiau jei nepasiseks įveikti kambario patiems, galima kreiptis į personalą, kurie mielai jums duos užuomeną, tik laikas jau nebus skaičiuojamas.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?