Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Friedricho pasažas“

„Friedricho pasažas“ yra įsikūręs Klaipėdoje. Jis yra vienas ryškiausių uostamiesčio simbolių. Toks pavadinimas atsidaro Prūsijos karaliaus Friedricho Viljamo III, rezidavusiam Klaipėdoje karo su Napoleonu metu, garbei atminti. Restorane vyrauja savita aura atsiduodanti atmosfera, o talentingi virėjai gamina labai gardų maistą. Čia kiekvienas gurmanas ras ypatingo skonio, restorano klasika tapusius, patiekalus. Neveltui pasažas yra tituluojamas kone didžiausiu traukos centru Lietuvos pajūryje. Žuvies ir jūrų gėrybių įvairovė: lašišos, starkės, menkės ar tigrinės krevetės nustebins nepriekaištingu skoniu. Į „Friedricho pasažą“ norisi sugrįžti dėl malonaus aptarnavimo, jaukios atmosferos ir gardaus maisto.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?