skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Fish SPA“ salonas

Nuo dienos rūpesčių atsipalaiduoti padės Kangalo žuvelių SPA. Tai unikali procedūra, kurios metu žuvelės atlieka mikromasažą, o išskirdamos specialų fermentą skatina odos regeneraciją. Nors masažas kiek neįprastas, tačiau vertas dėmesio, nes efektas išlieka ilgam. „Fish SPA“ salonas teikia bendrąjį relaksacinį viso kūno masažą, aromaterapinį viso kūno masažą, pėdų, rankų, nugaros ir galvos masažus. Po procedūrų sumažės viso kūno nuovargis, suaktyvės kraujotaka, o oda atsinaujins ir taps lygi bei švelni. Tai puikus laiko praleidimo būdas norint pagerinti nuotaiką ir pajusti kūno ir minčių harmoniją. Palepinkite save ar artimą Kangalo žuvelių SPA. Mėgaukitės ramybe ir naujais potyriais „Fish SPA“ salone!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Pridėta į krepšelį
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje