Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis oro balionu vaikui

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis oro balionu vaikui

Vilnius
1 asm.

77,91 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Skrydis oro balionu vaikui paliks neišdildomą įspūdį, kuris ilgam išliks jo spalvinguose vaikystės prisiminimuose! Miesto šurmulys, senamiesčio stogai, pažįstamos gatvės ir skverai palieka nepamirštamus įspūdžius. Skrydis prasidės nuo baliono paruošimo ir, jei tik norėsite, galėsite padėti paruošti balioną, susipažinti su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda lydės balioną žeme į nusileidimo vietą, kur po skrydžio Jūs būsite oficialiai priimtas į Oro balionų oreivių klubą bei bus atliktos krikštynų apeigos.

Vieta

Vilnius

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę. Avalynė storu padu. Turėkite pirštines.

Trukmė

1 valandos skrydis (3-4 valandos su pasiruošimu).

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Pramoga skirta 7-11 m. vaikui, kurio svoris neviršija 30 kg. Su vaiku privalo skristi vaiką prižiūrintis asmuo.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Linas


Gyvenime išbandyti privaloma bent vieną kartą!

Ši dovana nepatikti tiesiog negali. Patss baliono paruošimas jau puiki pramoga... galėtumėte pasiūlyti kaip atskirą dovaną ;). Balionas pakilo labai sklandžiai ir greitai, po akimirkos buvome jau virš medžių ir pasimatė Vilniaus panorama. Jokio vėjelio nes skrendi kartu su vėju. Pamatėme gimtąjį Vilnių visiškai nauju kampu. Ačiū draugams kurie taip mus myli!!!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje