Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Pažintinė buriavimo jachta pamoka

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Pažintinė buriavimo jachta pamoka

Trakai
2 asm.

79 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
79 €
Jūs ar Jūsų draugas su pavydu žvelgia į tolumoje baltuojančias bures. Norėtumėte pajausti buriavimo malonumą. Laikas žengti pirmuosius savarankiško buriavimo žingsnius. Pamokos metu išmoksite pamatyti vėją ir jį pagauti burių pagalba. Suprasite jachtos valdymo principus ir išmoksite grįžti prieš vėją, nes pavėjui ir taip atneš.

Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Avalynė šviesiu, netepančiu padu.

Trukmė

2 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti).


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Mantas

Draugė man padovanojo gimtadienio proga pažintinę pamoka jachta. Turiu pasakyti tikrai pakeičiau savo nuomone apie būriavimą ir jachtas tik į gerąja pusę. Jausmas yra tikrai įspūdingas, kai pradedi pajusti vėjo galimybes ir išmoksti jas panaudoti. Kapitonas Konstantinas yra lengvai ir gerai bendraujantis labai malonus žmogus. Apie būriavimą išmano tikrai daug ir siūlyčiau apsilankyti jo pamokose ne tik pradedantiems mokytis būriuoti, bet jau ir patyrusius buriuotojus. Nors kaina ir atrodo didoka, tačiau tai tik investicija į savo poilsį. Ačiū. Sėkmės darbuose. P.S. Manau atradau naują hobį.

Milda

Noriu labai padėkoti "Laisvalaikio dovanoms" už pagalbą, spartų ir labai malonų aptarnavimą bei tikrai įspūdingą "Pažintinė buriavimo jachta pamoka" dovaną. Jachtos kapitonas Kostas labai fainas ir draugiškas, suteikė daug įdomios informacijos, todėl laikas prabėgo labai greitai. Tos kelios valandos "užkabino" taip, kad dabar draugas galvoja pradėti rimtai mokytis buriavimo :) Ačiū labai  :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje