Mūsų rekomenduojama dovana:

Nuotoliniai Alfo Ivanausko kulinariniai kursai (4 susitikimai)

Nuotoliniai Alfo Ivanausko kulinariniai kursai (4 susitikimai)


Visa Lietuva
1 asm.

69 € 89 € -22%

3 metų 
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
3 metų 
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
69 € -22%
89 €

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.

Daugiau kūrybos virtuvėje!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Alfas Ivanauskas, norėdamas maisto ruošai suteikti dar daugiau spalvų, sukūrė autorinius kulinarinio kūrybiškumo mokymus, kur mokys ne konkretaus patiekalo, o kūrybinio proceso. Šefas paskaitų metu atskleis, kaip kasdienišką maistą paversti ypatingu, sužinosite apie naujausias patiekalų dekoravimo subtilybes, restoranų šefų paslaptis, ir pagaliau bus atskleista, ką savo spintelėse ir šaldytuve slepia pats Alfas Ivanauskas. Užsiregistravusieji kartu su kursų prisijungimais gaus specialiai paruoštą dovanų dėžutę, kurioje bus unikali limituoto leidimo užrašų knygutė, idėjų pieštukas ir nepaprasto grožio ir skonio lietuviškų žolelių arbata.

„Visi aplinkui siūlo vakarienes į namus ar išmokyti gaminti vieną ar kitą patiekalą atkartojant tam tikrą receptą, o aš siūlau suprasti patiekalo kūrimo, prieskonių derinimo ir estetikos taisykles, kad kiekvienas gaminti mėgstantis žmogus jaustųsi drąsus kurti savo receptus, keisti ar tobulinti receptūrą. Jums nereikia išmokti recepto, jums reikia žinoti recepto kūrimo taisykles, kad galėtumėte drąsiai žaisti ir būti kūrybiški." Alfas Ivanauskas

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Autoriniai Alfo Ivanausko paskaitų kursai nuotoliniu būdu (4 susitikimai);
  • 30 Eur vertės dovanų dėžutė (unikalus registracijos slaptažodis, limituotos serijos VMG užrašų knygelė, limituotos serijos „VMG“ natūrali rankų darbo arbata iš lietuviškų žolelių, Alfo asmeninis sveikinimo atvirukas, idėjų pieštukas).

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas tiems, kurie domisi kulinarija ir nori suprasti patiekalo kūrimo, prieskonių derinimo ir estetikos taisykles.

Dovanokite galimybę pasisemti kulinarinio įkvėpimo iš tikro profesionalo!


Apie dovaną

Vieta

Visa Lietuva

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

4 užsiėmimai

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Nuotoliniai kursai vyks vasario-balandžio mėn. Tikslias datas paslaugos teikėjas skelbs sausio 15 d., užsiregistravusius bus informuojama el. paštu. Kursų paskaitos vyks savaitgaliais arba darbo dienomis po darbo valandų. Neturint galimybės dalyvauti nurodytomis datomis ir laikais, išsiunčiami transliacijų vaizdo įrašai. Dėl fizinės dovanos išsiuntimo, įsigijus kursus ir paslaugos teikėjui nurodant dovanų kupono numerį, būtina el. paštu: unikaluskursai@vmgvilnius.lt taip pat pateikti kontaktinius duomenis (vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, pašto kodas, telefono numeris). Unikalų registracijos slaptažodį, reikalingą užsiregistruoti į mokymus, rasite gautoje dovanų dėžutėje. Nuorodos į kursų transliaciją bus atsiųstos el. paštu.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti daugiafunkcio čekio pasiūlymai


D.U.K.

Kaip atrodo mūsų dovanos?
Mūsų dovanų pavyzdžius rasite Kaip atrodo mūsų dovanos >
Kaip užsakyti mūsų dovaną?
Prie išsirinktos dovanos paspauskite „Į krepšelį“,Prekių krepšelyje spauskite „Toliau“ ir užpildykite užsakymo formą.

Dovana Jums bus pristatyta pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Padarę užsakymą, dovaną galite atsiimti ir patys Laisvalaikio Dovanų parduotuvėse. Kontaktai >

Kaip galiu dovaną gauti tuoj pat?
Tuomet pasirinkite eDovana, kuri atsiunčiama el. paštu per 1 minutę!
Tai LaisvalaikioDovanos.lt dovanų kuponas PDF formatu, persiunčiamas el. paštu 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Ją galėsite atspausdinti ir iš karto dovanoti.

Užsakymo formoje pasirinkite pristatymo būdą “eDovana” bei atsiskaitykite elektronine bankininkyste. O mes išsiųsime į Jūsų el. paštą eDovaną!

Per kiek laiko pristatomos dovanos?
eDovana - atsiunčiama el. paštu per 1 minutę. eDovana į el. paštą atkeliauja iš karto padarius užsakymą (I-VII 0-24 val.).

Atsiėmimas LaisvalaikioDovanos.lt parduotuvėse - paruošiama per 1-2 minutes. Kontaktai >

Kurjeris - 2-5 darbo dienos, dovanos pristatomos I-V 8-22 val.

Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

Atsiėmimas DPD paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

ZITICITY kurjeris - tik Vilniuje arba Kaune. Atiluks užsakymą darbo dienomis iki 13 val, siunta bus pristatyta vakare, iki 22 val., užsakius vakarais ar savaitgaliais per 1-2 darbo dienas. 

Lietuvos pašto siunta - pristatymas užtrunka iki 5 darbo dienų. Dovanos Jus pasieks I-VI 8-17 val.

Daugiau apie dovanų pristatymo būdus čia >

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, SEB, Luminor Nordea, Luminor DnB, Šiaulių banko, Medicinos banko, Citadelės elektroninės bankininkystės paslaugomis, pavedimu iš bet kurio banko, PayPal, PaySera, grynaisiais pinigais.
Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Nuo 2020 liepos 13 dienos visi „Laisvalaikio Dovanų“ čekiai galioja 3 metus nuo įsigijimo datos. 

Dovanų kuponai, įsigyti panaudojus dovanų čekį (čekiu padengus dalį arba visą pramogos sumą), galioja tiek, kiek galiojo panaudotas dovanų čekis. Pirmuosius 12 mėnesių kluponas galioja įprastai, likusius 24 mėnesius kuponas tampa tos pačios vertės dovanų čekiu, kurį galima išnaudoti pasirinktai pramogai.

Sezoninių pramogų kuponai, kurių teikimo sezoniškumą lemia metų laikai ir klimatinės sąlygos, galioja vieną sezoną.

Akcijinių pasiūlymų dovanų kuponai, jei prie pasiūlymo nurodytas trumpesnis galiojimo laikas, gali galioti trumpiau nei 3 metus.

Kaip panaudoti dovanų čekį?
1. Išsirinkite Jums labiausiai patikusią dovaną/as. Prie kiekvienos dovanos paspauskite „Į krepšelį”.

2. Prekių krepšelyje įveskite Dovanos kodą ir paspauskite „Tikrinti”. Jei pasirinktos dovanos/ų vertė viršys čekio vertę, skirtumą galėsite primokėti pasirinktu būdu kitame užsakymo žingsnyje. Spauskite „Toliau”.

3. Užpildykite užsakymo formą, jei reikia, pasirinkite apmokėjimo būdą. Spauskite „Pirkti”. Jūsų pasirinktu būdu pristatysime pramogos kuponą/us, kuriuos gavę galėsite suderinti Jūsų atvykimo laiką. Vykdami pramogauti, paimkite gautus kuponus.

4. Dovanų čekį galima panaudoti vieną kartą. Neišnaudojus visos čekio sumos, skirtumas nėra grąžinamas.

Kaip atlikti rezervaciją išsirinktai pramogai?
Pramogos organizatoriaus kontaktai pateikiami dovanų kupone. Tad kai įsigysite kuponą, pasiskambinsite nurodytu telefono numeriu bei atliksite rezervaciją.
Ar dovanų kupone nurodoma dovanos kaina?
Dovanos kaina kupone nėra nurodyta.

Jei perkate konkrečios vertės dovanų čekį (pvz. 20 € ir pan.), dovanų čekio vertė ant kupono bus nurodyta.

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje