Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija ir vanilės kūno kaukė „Dangiškos svajos“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija ir vanilės kūno kaukė „Dangiškos svajos“

Vilnius
1 asm.

25 € 35 € -28%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
25 € -28%
35 €

Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija ir vanilės kūno kaukė „Dangiškos svajos“

Pajuskite lengvumą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus pasinerti į naujų, magiškų pojūčių pasaulį! Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija Nuvola ir kūno įvyniojimas - tai derinys, kuris užtikrins visišką atsipalaidavimą ir sielos ramybę. Nuvola terapijos metu kūną užplūsta lengvumas, kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, suteikiančios Jums galimybę skristi... Per 30 minučių terapijos pasiekiama proto ir kūno relaksacija, prilygstanti 6 valandoms gilaus miego. Kvapnus, drėkinantis vanilės kūnio įvyniojimas padės atgaivinti odą ir suteiks naujos energijos bei švytėjimo. 

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Drėkinantis vanilės kūno įvyniojimas;
  • Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija Nuvola.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir streso bei pasiekti vidinę harmoniją. 

Pasilepinkite ypatingomis akimirkomis!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

50 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Paslauga teikiama asmenims iki 100 kg svorio.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Ugnė

Labai patiko, puikus aptarnavimas. Ačiū!

Aurelija

noriu padėkoti jums už procedūrą,kuri man tikrai patiko. Pirmosios minutės buvo įprastoje gyvemiškoje būsenoje:),o vėliau buvo tikras atsipalaidavimas,kuris truko,kaip man pasirodė,keletą sekundžių:).

Tikrai buvo šaunu.

Malonus bendravimas,jauki aplinka nuteikė gerai.

Agnė

Labai įdomi, egzotiška ir atpalaiduojanti procedūra. Be galo patiko geras Gaudos SPA namų aptarnavimas, buvau maloniai sutikta ir supažindinta su procedūra. Sužinojau daug įdomių dalykų apie pačios procedūros poveikį, taip pat kūno kaukių savybes. Išbandžiau SPA kūno kaukę ir likau labai patenkinta - kaukės kvapas tikrai malonus, o oda paskui lieka itin švelni. Įspūdį paliko ramybės oazę primenanti aplinka. Kambarys, kuriame buvo atliekama procedūra, sukūrė įpsūdį, jog paros laikas visai ne vidurdienis, o vėlus vakaras, viskas buvo pripildyta ramybės ir jaukumo. Pirmą kartą išbandžiau nesvarumo ir spalvų terapiją, niekad nemaniau, jog spalvos gali turėti tokį poveikį žmogaus būsenai. Pasibaigus terapijai, iškėlimo momentu, pajutau koks iš tikrųjų yra kūno svoris ir kaip jis alina, nes visos procedūros metu jaučiausi lyg gulėčiau debesyje :). Kadangi esu visur skubantis žmogus, patiriu nemažai stresinių situacijų, ši procedūra man labai padėjo atsipalaiduoti ir pailsėti. Verta išbandyti kiekvienam, patiriančiam stresą, nuovargį, turinčiam miego sutrikimų, besiskundžiančiam nugaros skausmais. Pabandžius vieną kartą - norisi išbandyti dar kartą! :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje