Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Laipiojimas dviems „Pagonijos“ uola ir voratinkliu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Laipiojimas dviems „Pagonijos“ uola ir voratinkliu

Kaunas
2 asm.

22,88 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
22,88 €

Pagonijos uola - vienintelė Lietuvoje originali 13 metrų tikros uolos imitacija: įvairios lipimo sudėtingumo kategorijos (nuo F4A iki F8A), neigiami kampai bei įvairūs reljefai – plyšiai, išoriniai kampai, “pilvai”, “karnizai”, 12 skirtingų lipimo takų. Pagonijos voratinklis – 10 metrų aukštyje įrengti įvairūs virviniai elementai ir kliūtys: beždžionių tiltai, supynės; lipimas kabančiomis virvėmis, tinklais, piratų kopėčiomis, laisvas skrydis 130 metrų lynu ir efektingas stabdymas... Patirkite nuotykį!

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2,5-3 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Kita informacija

Jaunesniems nei 18 metų asmenims reikalinga suaugusiojo priežiūra.

Visi pramogautojai apdraudžiami nuo nelaimingų atsitikimų.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Agnė

Dovana labai patiko - sportiskai, ekstremaliai ir linksmai praleidau laika!

Egidijus

Dovana buvo puiki. Pasitaike tikrai grazi sauleta diena. Instruktoriai buvo draugiski ir geranoriski. Esu 100% patenkintas.

Dovilė

Is tiesu dovana labai patiko, noreciau ja isbandyti ir antra karta (ypatingai laipiojima Pagonijos uola). Labai malonus ir paslaugus instruktorius, kuris nepaleidzia taves is akiu nuo pat pirmos akimirkos, atvykus i vieta. Ispudziai tikrai neisdildomi ir dovana  "Laipiojimas Pagonijos uola ir voratinkliu" palieka dideli ispudi.

Simona

Laiką praleidome labai smagiai ir šauniai. Tikrai likome labai patenkinti. Labai draugiškas kolektyvas, nepalieka nei žingsnio, rūpinasi, paguodžia ar paskatina jei reikia. Papasakojome savo gerus atsiliepimus draugams, tai jie jau taip pat nori ten apsilankyti. Puikus laisvalaikio praleidimas, ačiu

Airina

Laba diena,
Dovana buvo tikrai puiki. Patyreme daug adrenalino, vietomis atrode , kad neimanoma bus ivykdyti uzduoties , taciau viska iveikeme ir dziaugemes nugaleje savo baimes ( kai kas bijojo aukscio ) ir iveike uola bei voratinkli :D . Viskas buvo tikrai puiku. Instruktorius puikus zmogus, paslaugus , bei pasirenges visuomet padeti ir patarti.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje