Bernvakario pramoga: pažink būsimą žmoną ir jos drauges!

1 2 3 4 5 (0)

Bernvakario pramoga: pažink būsimą žmoną ir jos drauges!

Sužinokite, kaip seksis vedybiniame gyvenime!

Kuo ypatinga ši paslauga?

Galvojate, kaip paįvairinti bernvakario šventę? Turime įdomų ir tikrai ne standartinį pasiūlymą! Sužinokite, ką apie jaunąją ir jos drauges sako žvaigždės! Vilma Šiaučiūnienė - astrologė, veidotyrininkė ir santykių ekspertė, kuri papasakos ką, pagal nuotrauką, sako būsimos žmonos veido bruožai, koks yra poros suderinamumas bei apibūdins dvi būsimos žmonos drauges, atskleis ar jos nekenks santuokai. Susipažinkite su planetomis ir leiskite jaunikiui sužinoti daugiau apie jaunąją bei jos drauges!

Kas sudaro šią paslaugą?

  • 1 val. trukmės astrologinė paslauga, kurios metu bus atskleidžiamas: poros suderinamumas pagal veido bruožus, jaunosios būdo bruožai, būsimos žmonos 2 pasirinktų draugių apibūdinimai ir ko turėtų saugotis būsimas jaunikis su jomis bendraujant.

Kam skirta ši paslauga?

Ši pramoga puikiai tiks, jei norite paversti bernvakarį įdomia ir ne standartine švente!

Padovanokite įdomią šventės akimirką!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Būtina išankstinė rezervacija.

Būtina iš anksto pranešti jaunųjų gimimo datas, vietas ir laikus. Taip pat reikia atsiųsti jaunųjų ir 2 jaunosios draugių nuotraukas.

Vilniaus mieste astrologė atvyks į sutartą vietą, dėl atvykimo į kitus miestus turite susitarti atskirai. Paslauga taip pat galima ir per „Skype“ programą.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje