skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vakarienė tamsoje Kaune „Dine in the Dark“

„Dine in the Dark“ - tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukuria ypatingą atmosferą, atveriančią naujų pojūčių paletę. Vakarienės metu nematysite nei įrankių, nei lėkščių, nei atnešto maisto - viską turėsite rasti ir ragauti apgraibomis. Didžiausias iššūkis - atspėti, ką valgote! Galbūt skoniai bus kažkur jau pažįstami, o gal visiškai nauji. Kai vyrauja visiška tamsa, teks pasikliauti sustiprėjusiais kitais pojūčiais - skonio recceptoriais ir uosle. Galvojote tai mitas? Išbandykite ir įsitikinsite!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?