skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Dažasvydžio centras“

„Dažasvydžio centras“ šiuo metu yra vienas iš didžiausių dažasvydžio klubų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Čia vyksta įvairios pramogos: dažasvydis, šratasvydis, reball, ir taip pat yra organizuojamos šventės- mergvakariai, bernvakariai ar įmonių vakarėliai. Žaisti galima Visoriuose ir patalpose. Dažasvydis Visoriuose turi įrengtą aikštelę gamtoje, Vanaginės miške. Čia yra keturi skirtingi žaidimo laukai, pilni slėptuvių, apkasų, bokštų. O Mileikių dažasvydis yra įsikūręs Molėtų plente, kur veikia net penkios pramoginės aikštelės. Viso žaidimo metu saugos ir padės kvalifikuoti Lietuvos Dažasvydžio Federacijos instruktoriai. Praleiskite laisvalaikį aktyviai ir linksmai „Dažasvydžio centre!“
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?