Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Aušros Medi SPA“

Pasimėgaukite laiko patikrinta kokybe ir profesionalais iš Aušros Medi SPA namų. Nuo masažų, kūno ir veido procedūrų iki romantiškų SPA ritualų dviem. Atvykę į Kaune įsikūrusius masažo namus pasilepinsite akimirka skirta tik jums. Muzika, ramybė, malonūs prisilietimai... Po masažo ar kitos SPA procedūros Aušros SPA Namuose jausitės it naujai gimę. Šiuos masažo namuose atliekamos šios paslaugos: dermatologinės paslaugos ir estetinės procedūros, masažai, SPA ritualai, SPA procedūros poroms, veido procedūros, manikiūras ir kitos paslaugos jūsų rankoms bei ypatingi pasiūlymai vyrams. Tonizuojantys masažai, procedūros, kurių technikos atkeliavo iš tolimųjų rytų ir poilsis, kurio nusipelnėte!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?