skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Teatro laboratorija „Atviras ratas“

Vilniuje įsikūręs teatras „Atviras ratas“ savo žiūrovui kas kart žada įdomias istorijas, pasakojimus ir netikėtus siužeto vingius. Vakaras teatre - trumpa, bet įdomi kelionė, tad padovanojus bilietą į teatrą „Atvirame rate“, padovanosite smagų vakarą kartu su brangiu žmogumi. „Atviras ratas“ teatre galite išvysti Aido Giniočio režisuojamus spektaklius, kuriuose vaidina profesionalūs Lietuvos aktoriai. „Lietaus žemė“, „TIk suaugusiems“, „Brangioji mokykla“, „CV arba kas aš esu“ ir visai šeimai skirtas spektaklis „Gėda pelėda“ - tik dalis „Atviras ratas“ teatro trupės rodomų spektaklių.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?