skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Asociacija „Pilotai“

Asociacija „Pilotai“ yra įkurta piloto konstruktoriaus Alfonso Liekio garbei. Šią vietą galima atrasti S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, Kaune. Čia susiburia visi, tiek norintys būti paskraidinti, tiek norintys išmokti skraidyti. Kokybę ir saugumą užtikrina profesionalūs lakūnai- instruktoriai, turintys sukaupę didelę patirtį šioje srityje. Ultralengvųjų orlaivių pilotų mokykla organizuoja įvairias pramogas: nuo pažintinių skrydžių iki reklaminio banerio ore ar rožių/ saldainių lietaus. Pažintinio skrydžio virš Kauno metu galėsite stebėti gražią aplinką bei pajusti visiškos laisvės jausmą. Tai puiki galimybė iš paukščio skrydžio išvysti Kauno pilį, senamiesčio gatveles, Pažaislio vienuolyną ir įspūdingus gamtos vaizdus. O gal pats metas paimti ultralengvojo lėktuvo vairą į savo rankas? Smagiai leisite laiką ne tik stebėdami aplinką piloto akimis, bet ir trumpam tapdami lakūnu. Asociacija „Pilotai“ išpildys kiekvieno svajones ir patenkins visus lūkesčius!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?