skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)
Meniu

Išdidžiai švęskime įvairovę!„Esu tolerantiškas, bet...“ – tokią sakinio pradžią dažnai galima perskaityti internete ar išgirsti gatvėje. „... bet man nepatinka, kad taip puikuojasi“, „... bet aš nenotiu į juos žiūrėti“, „... bet geriau, kad jie tai pasiliktų sau“. Yra tiek daug „bet“. BET… laikas juos užbaigti!

Birželio 1-ąją prasidėjo tarptautinė lygybės šventė – „Pride“ mėnuo. Šiuo laikotarpiu aktyviai sakome tvirtą „stop“ visiems išankstiniams nusistatymams ir vykstančiai diskriminacijai. Kiekvienas žmogus turi teisę į tai, kad su juo būtų elgiamasi pagarbiai, nepaisant jo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės. Galimybė būti savimi, mylėti kitą žmogų ir dalintis su juo savo laime yra ne privilegija, o visų žmonių teisė.

Štai kodėl mes orientuojamės į toleranciją, vienas kito priėmimą ir pagarbą kiekvienam, nepaisant amžiaus, kilmės, lyties, lytinės tapatybės ar mylimo žmogaus. Siekiame, kad mūsų žodyne neliktų „bet“, o dar svarbiau – jo neliktų ir mąstyme. Taip norime skleisti žinią apie lygybę ir atsakingą pagalbą mažumoms priklausantiems žmonėms. Norime, kad įvairovė būtų traktuojama kaip kažkas teigiamo, unikalaus, kaip galimybė praplėsti akiratį ir išmokti būti dar jautresniems kitų žmonių atžvilgiu.

Žinome, kad šiuo klausimu pasaulyje dar reikia daug nuveikti. Nepaisant to, mes tvirtai tikime, kad vien šios problemos suvokimas jau yra pirmasis pokyčių pagrindas ir rimtas žingsnis lygybės link.