Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje

Vilnius
1 asm.

15 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
15 €

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje

Pamirškite realybę!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame apsilankyti Vilniaus mažojo teatro spektaklyje! Savitu praeities ir dabarties, praėjusių amžių ir modernumo sąlyčiu pasižyminti teatro dvasia jaučiama ir architektūroje, ir interjere, ir pačiuose spektakliuose. Teatro devizas – „Atviras teatras“. Jo esmė – užmegzti ryšį su kiekvienu, atėjusiu į šio teatro spektaklius, kalbėti visiems suprantama ir kartu – aukščiausio meninio lygio kalba. Populiariausi šio teatro spektakliai: „Madagaskaras“, „Dėdės ir dėdienės“, „Minetis“, „Savižudis“, „Revizorius“ , „Maskaradas“ ir kt.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas pasirinktame Vilniaus mažojo teatro spektaklyje.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam įdomiai ir prasmingai praleisti vakarą.

Dovanokite nepamirštamas akimirkas!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus į pasirinktą spektaklį galėsite atsiimti prieš pat spektaklį. Vasarą spektakliai nerodomi. Kuponas negalioja vaikiškiems spektakliams.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (4)

Didelis AČIŪ

Didelis AČIŪ už "Dostojevskį vaikams". Aš taip pat jau ne vaikas, bet žiūrėjau su DIDELIU malonumu. Prisipažinsiu, verkiau. Tokia įtikinama vaidyba.

Žemaitė

Vakar turėjau progą išvysti spektaklį "Motina". Dar šiandien negaliu atsigauti nuo patirtų išgyvenimų...Net šiurpuliukai eina per kūną, prisiminus E. Gabrėnaitės ir L. Pabedonoscevo be galo talentingą vaidybą. Be galo stiprus ir, beje, aktualus spektaklis:) Tai buvo tikra teatro šventė:) Ačiū mažajam teatrui už nekomercinį spektaklį.

Remigijus

Šiandien jau gal kokį penktą kartą žiūrėjau "Belaukiant Godo" (žiūrėsiu ir dar penkissyk, jei tik rodysite). Dėkoju aktoriams už puikią vaidybą. Labai patiko Lakio vaidmens "atnaujinimas", o dar labiau Berniuko, nes Leo tik sugadindavo pačią tragiškiausią akimirką... Taip taip, nes mergaitės salėje pradėdavo kikenti, kai man norėdavosi verkti. Ačiū visiems!!!

Vika

Pats nuostabiausias teatras. Susizavejau juo jau senokai, bet tik siu metu balandzio 3d. pavyko jame apsilankyti.Nepamirstami prisiminimai man liko nuo jusu teatro, ne veltui tiek metu norejau paziureti koki nors jusu spektakli su paciais nuostabiausiais Lietuvos aktoriais.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje