Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Tradicinė tajų kūno kaukė - įvyniojimas „Azia SPA“

(1)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

20 €

Į krepšelį

Azia Spa - tai jaukūs Rytų masažo namai, įsikūrę Vilniaus Senamiesčio širdyje, kuriuose laukiamas kiekvienas, norintis nors trumpam atitrūkti nuo savo tikrovės, pajusti rytietiškojo pasaulio dvasią bei pasimėgauti kvepiančios arbatos puodeliu ir netrikdoma ramybe. Kviečiame Jus pasimėgauti tradicine tajų kūno kauke, gaminama vietoje pagal populiariausius Tailando Spa receptus iš natūralių tailandietiškų žolelių, įvyniojimo metu dėka malonios šilumos puikiai pasisavinamų į odą bei praturtinančių ją įvairiomis naudingomis medžiagomis.

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Rytų masažo namai „Azia SPA“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (4)

1

DAIVA

DOVANU KUPONA I AZIA SPA PROCEDURA ,PADOVAOJAU VYRUI,VAKAR ISBANDE.LABAI PATIKO.ACIU

Ingrida

Gavau dovanų nuostabų masažą Azia SPA namuose. Čia man iš tikrųjų patiko – iš bjauraus lietingo oro įlėkiau ten, kur šilta, ramu, paslaugūs darbuotojai, aukšto aptarnavimo standartai. Taip pat ir vieta patogi atvykimui – Vilniaus senamiestis. Tai turbūt pati maloniausia dovana kokią tik esu gavusi... jau žinau ką vyrui nupirksiu dovanų artėjančio gimtadienio proga :)

Aistė

Dovana buvo puiki! Nuostabiai praleidau laiką ir atsipalaidavau. Vien tik įejusi į šį SPA centrą jau pasijutau atsipalaidavusi. Dirba labai malonus aptarnaujantis personalas, begalo maloni ir atpalaiduojanti aplinka ( kvapai, muzika, pats interjeras ). Likau tikrai labai patenkinta ir tik gailiuosi, kad nepasinaudojau šia dovana anksčiau.

Monika

Spa paslaugomis dar niekada nesinaudojau, galbūt todėl galiu drąsiai sakyti, kad dovana likau tikrai patenkinta - malonus aptarnavimas, atmosfera, natūralios kūno priemonės padėjo atsipalaiduoti.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: