Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Šokolado šou-degustacija dviem

(1)
Vieta
Kaunas
Dalyviai
2
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

22,88 €

Į krepšelį

Šokolado gaminimo šou - tai nepamirštama pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jūs ne tik išgirsite saldžių istorijų apie šokoladą, sužinosite jo gaminimo paslaptis, pamatysite kaip gimsta saldainiai, bet ir patys galėsite savo rankomis nusilipdyti gardžiausių marcipaninių skanėstų… Pažadame, kad bus daug daug skanaus šokolado!

Vieta

Kaunas

Apranga

Visa reikiama apranga bus duota.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Šokolado šou-degustacijos organizuojamos 1-2 kartus per mėnesį, dažniausiai šeštadienį 18 val. Šou-degustacijoje dalyvauja 15-25 žmonės.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Kavinė „CHOCOLATERIE“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (10)

1 2

Daina

Šokolado degustacija likome labai patenkinti, maloniai sušildo darganotą rudens/žiemos vakarą ir ypač linksma pramoga vaikučiams :)

Juta

"Šokolado šou-degustacija" mums labai patiko. Gavome šią dovaną gimtadienio proga ir likome labai patenkinti. Puikus laiko praleidimas ir nuotaikos praskaidrinimas šaltu ir šlapiu rudenišku oru. Ateity ir patys planuojam padovanoti tokią dovaną draugui ar giminaičiui kuris myli šokoladą ir kuriam meilė šokoladui neabejotinai turėtų atsirasti po tokios degustacijos ;)

Rimvydas

Man ir mano antrajai pusei labai patiko šokolado gaminimo pamokėlė,mes jau sekančią savaitę savo daugams padarysime dovaną,kad jie irgi pabandytų save šokolado pamokėlėje,dar kartą nuoširdus AČIU jūsų meistrei,kurios vardo deje nežinau ir visam jūsų kolektyvui.

Aurelija

Dovana likome labai patenkinti ir suzinojome daug apie šokoladą :) labai linksma ir komunikabili Jūsų darbuotoja pravedė mums šį šou.
Kalbant apie trūkumus, būtų galima paminėti šiek tiek per mažą erdvę visam šokolado gaminimo darbui (kai jį ėmėsi gaminti lankytojai).
Tačiau restorano jaukumas atpirko šį nedidelį trūkumą :) ačiū už gerus įspūdžius!

Elvina

Dovana tikrai buvo saldi:) , labai patiko tiek trumpas pasakojimas apie sokolada apskritai, tiek gaminimo procesas, tiek priziukai uz atsakytus klausimus. Jau rekomendavau toki laisvalaikio praleidimo buda savo draugams.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: