Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Naktinis pramogavimas „ONE nuotykių parke“

(0)
Vieta
Druskininkai
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

Galite rinktis kitus variantus

18,25 €

Į krepšelį

Ar kada teko naktį laipioti medžiais? Kviečiame Jus išbandyti itin ekstremalią ir kvapą gniaužiančią pramogą naktį! Galėsite išbandyti daugiau nei 150 rungčių (iš kurių virš 30 skrydžių iš medžio į medį, net 4 skrydžiai per Nemuną), instruktoriaus padedami pakilsite į specialiai medžiuose įrengtas aikšteles, kurios žymės Jūsų starto pradžią. Tikri adrenalino mėgėjai galės pajusti laisvo kritimo jausmą iš 21 metro aukščio. O jūsų pramogas vainikuos „ONE nuotykių parko“ pasididžiavimas – „Tarzano skrydis per Nemuną“ . Tai unikali, daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.

Vieta

Druskininkai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Klientų atsiliepimai (4)

1

Martynas

Labai noriu dar! Klasiokas su manim susilažino, kad pereis juodąją trasą ;]

Vilius

„ONE nuotykių parkas“ - visiskai nesveika ir nereali poilsio vieta! Laipiojome gal 3 valandas, pavargome, vakare išsikepėme šašlykų vieoje ir dar desertui pralėkėme virš Nemuno! Rekomenduoju, geras kolektyvas ir nuotaika.

Luka

Kažkam iš Jūsų instruktorių tai tebuvo sekundės sprendimas. 10 minučių darbo. O mažo berniuko širdelei - nuotykis užpildantis visas istorijas. Visi maži draugai žino, visi seneliai girdėjo, visoms auklėtojoms ir auklytėms jau pabodo..:) "Jis per gimtadienį SKRIDO!"

Odeta

Su bendradarbiais čia turėjome kolektyvo dieną, rungtyniavom per teambuildingą, baisiausi buvo prizai :)) šuolis virš Nemuno :)) Įspūdžiai, nepasikuklinsiu, visam gyvenimui.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: