Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Pramogavimas dviems „ONE nuotykių parke“

(0)
Vieta
Druskininkai
Dalyviai
2
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

Galite rinktis kitus variantus

33,60 €

Į krepšelį

Druskininkuose, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs „ONE nuotykių parkas“ siūlo Jums neįprastai praleisti laiką gamtoje. Pasirinkę vieną iš dešimties trasų, sudarytų iš daugiau nei 150 rungčių (iš kurių virš 30 skrydžių iš medžio į medį, net 4 skrydžiai per Nemuną). Taip pat unikali dviaukštė lenktynių trasa - mėgstantiems porų atrakcijas. Tikri adrenalino mėgėjai galės pajusti laisvo kritimo jausmą iš 21 metro aukščio. O jūsų pramogas vainikuos „ONE nuotykių parko“ pasididžiavimas – „Tarzano skrydis per Nemuną“ . Tai unikali, daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.

Vieta

Druskininkai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Klientų atsiliepimai (4)

1

Martynas

Labai noriu dar! Klasiokas su manim susilažino, kad pereis juodąją trasą ;]

Vilius

„ONE nuotykių parkas“ - visiskai nesveika ir nereali poilsio vieta! Laipiojome gal 3 valandas, pavargome, vakare išsikepėme šašlykų vieoje ir dar desertui pralėkėme virš Nemuno! Rekomenduoju, geras kolektyvas ir nuotaika.

Luka

Kažkam iš Jūsų instruktorių tai tebuvo sekundės sprendimas. 10 minučių darbo. O mažo berniuko širdelei - nuotykis užpildantis visas istorijas. Visi maži draugai žino, visi seneliai girdėjo, visoms auklėtojoms ir auklytėms jau pabodo..:) "Jis per gimtadienį SKRIDO!"

Odeta

Su bendradarbiais čia turėjome kolektyvo dieną, rungtyniavom per teambuildingą, baisiausi buvo prizai :)) šuolis virš Nemuno :)) Įspūdžiai, nepasikuklinsiu, visam gyvenimui.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: